Arrestohet gardisti, kanosi një femër

March 18, 2016 09:15

Arrestohet gardisti, kanosi një femër

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) pranë Ministrisë së Brendshme ka arrestuar në mesnatë një efektiv të Gardës së Republikës.

Florjan Isaku, u ndalua për veprën penale të “kanosjes” dhe “përndjekjes” në mënyrë të vazhdueshme të shtetases E.R. nga Tirana.

Isaku ishte efektiv i rolit bazë në Gardë, me detyrë trup shërbimi.

March 18, 2016 09:15
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*