Arrestohet i kërkuari për vrasje në “Qytetin Studenti”

October 31, 2014 21:35

Arrestohet i kërkuari për vrasje në “Qytetin Studenti”

Kishte një vit që i shmangej policisë për një vrasje të kryer, por këtë radhë nuk ka mundur dot t’i shpëtojë aksionit të policisë.

 

Burime nga Policia e Shtetit bëjnë të ditur se në prangat e saj ka rënë Albano Milori nga Korça. Ky i fundit akuzohet se më 2013-n ka vrarë me armë zjarri në Drenovë 40 vjeçarin Vaskë Lito.

 

Policia bën të ditur se arrestimi i tij ka ndodhur në Qytetin Studenti në kryeqytet.

October 31, 2014 21:35
Komento

2 Komente

  1. Gezim Sina November 1, 03:20

    E cuditshme! E kane arrestuar mu prane syve te mi. Madje policia na shtriu te gjitheve per toke. Me kete vrases ne lagje ne kemi bashkejetuar per plot 1 vit! Ncncnc…kohera te veshtira. S’i zihet bese kujt.

    Reply to this comment
  2. marsela mema November 1, 22:48

    Vrases nuk lind,por behesh Z.Gezim!Dikush qe eshte me i forte se ty kerkon te perfitoje nga nje drame e familjes tende.Dikush ze nenen ne goje dhe e ofendon me fjale me te renda dhe ti flet pa e gjykuar.Fytyra e tij tu pa fytyre djalli apo engjelli.Ne ne Korce kemi nje shprehje nje qenie njerezore nuk duhet te flase per ndonje tjeter kur e di qe ka femije,niper,mbesa.Te lutem Z.Gezim boll brenga ka familja e tij,kurseji komentet e tua dhe ruaji per kriminelet e vertete,sepse njeriu sado ne moshe te vogel,nuk mund ta punoje si te doje nje njeri kriminel dhe me shume ceshtje penale ne gjykate.Hidhi nje sy dosjes te se ndjerit dhe pastaj gjyko!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*