Arrestohet kreu i Vetëvendosjes, Visar Ymeri

March 2, 2016 10:28

Arrestohet kreu i Vetëvendosjes, Visar Ymeri

Është arrestuar mëngjesin sotëm nga policia e Kosovës, kryetari dhe deputeti i Vetëvendosjes, Visar Ymeri.

Efektivët e policisë kanë shkuar në banesën ku jeton deputeti dhe e kanë ndaluar atë.

Ymeri është shoqëruar me forcë në Gjykatë ku është thirrur si dëshmitar.

March 2, 2016 10:28
Komento

1 Koment

  1. TJ March 2, 11:45

    Nuk mund te merret nje deputet me polici nga shtepia me force! Eshte kunder c’do regulli ne demokraci! Patjeter qe kosovari eshte armiku me i madh i kosovarit! “Urime” Mustafa dhe Thaci!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?