Arrestohet në Fier Blenard Fejzulla, miku i Arjan Selimit

May 31, 2016 10:02

Arrestohet në Fier Blenard Fejzulla, miku i Arjan Selimit

Një person është vënë në pranga gjatë ditës së sotme në qytetin e Fierit.

Bëhet fjalë për Blenard Fejzulla, 36 vjeç, person i njohur për policinë shqiptare dhe atë italiane përgjatë viteve 2005-2010.

Fejzulla ka qenë i përfshirë në hetimin dhe gjykimin ndaj Arjan Selimit, (foto poshtë), i vrarë në një atentat disa vite më parë në zonën e Vasil Shantos.

Fejzulla mësohet se ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar pasi është i dënuar me 15 vite burg për akuzën e trafikut të drogës.

arjan selimi

May 31, 2016 10:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim