Arrestohet një 18-vjeçar në Fier, i gjendet kanabis dhe një armë pa leje

August 6, 2018 11:19

Arrestohet një 18-vjeçar në Fier, i gjendet kanabis dhe një armë pa leje

Policia e Fierit ka vënë në pranga një 18-vjeçar, të cilit i janë gjetur 30 doza hashash dhe një armë gjahu pa leje.

Policia bën të ditur se personi i arrestuar është shtetasi Markos Berberaj, 18 vjeç, banues në Patos.

Sipas policisë, arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi gjatë kontrollit të banesës së tij, iu gjetën dhe u sekuestruan në cilësinë e provës materiale një sasi prej 30 dozash lëndë narkotike e dyshuar kanabis sativa, si dhe një armë gjahu pa leje.

o.j/dita

August 6, 2018 11:19
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*