Arrestohet pedofili nga Bulqiza, ngacmoi 4-vjeçaren në një bodrum

April 14, 2016 13:00

Arrestohet pedofili nga Bulqiza, ngacmoi 4-vjeçaren në një bodrum

Një 43-vjeçar nga Bulqiza është arrestuar nga policia pasi ngacmoi seksualisht një të të mitur.

I arrestuari është me iniciale P.Ç dhe akuzohet se ngacmoi seksualisht një vajzë 4-vjeçare. Ngjarja ndodhi në lagjen ‘Minatori’ të Bulqizës dhe 43-vjeçari u prangos pas denoncimit nga banorët e lagjes.

Sipas denoncimit të banorëve, ata e kishin parë burrin të dërgonte 4-vjeçaren në një bodrum për të kryer akte të turpshme.

April 14, 2016 13:00
Komento

1 Koment

  1. Arifi April 14, 13:40

    Coohu Enver! Cohu derman, e digji keta te gjalle. Cohu se na ke lene ndermjet ndyresirash, perveresesh e plehrash, qe e donin demokracine, per te perdhunuar femije, per te vrare femra e perdhunuar gra. E donin demokracine, per te vjedhur popullin e vdisnin te varferit, per te shprehur perversitetin e tyre mendore dhe fizike. Cohu tu befsha kurban, se s’pame nje dite te bukur qe sa na le ti. Cohu derman!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*