Arrestohet shoferi që hodhi kamionin në humnerë

May 31, 2018 20:07

Arrestohet shoferi që hodhi kamionin në humnerë

 

Shoferi i cili një ditë më parë çoi në humnerë kamionin e punës dhe vetë u hodh nga automjeti është arrestuar ditën e sotme.

28-vjeçari Bledar Kastrioti, banues në Maliq, pasi ka marrë njoftimin se do të largohej nga puna si shoferë i kompanisë së HEC-it të Moglicës, ka marrë mjetin tip kamion në aksin Opar-Moglicë dhe duke e drejtuar ka zbritur nga kamioni dhe e ka lënë këtë të fundit të bjerë nga një lartësi 100 meta duke e dëmtuar plotësisht.

Materialet i kaluan Prokurorsië së Rrethit Gjyqësor Korçë për veprat penale “Vetëgjyqësia”, “Largimi nga vendi ia ksdientit” dhe “Shkatërrim i pronës”.

l.h/ dita

May 31, 2018 20:07
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim