Arrestohet shoqëruesi i Mziut, iu gjet thikë në brez

June 21, 2015 09:07

Arrestohet shoqëruesi i Mziut, iu gjet thikë në brez

Policia ka ndaluar në orët e para të mëngjesit të sotëm shoqëruesin e kreut të bashkisë Kamës, Xhelal Mziu.

Mësohet se truproja e Mziut, Dilaver Baja, mbante me vete një armë të ftohtë, e cila i është gjetur në brez pas një kontrolli të ushtruar nga efektivët e policisë.

42-vjeçari u shoqërua në ambientet e komisariatit ku mësohet se është mbajtur për disa orë e më pas është lënë i lirë.

June 21, 2015 09:07
Komento

6 Komente

 1. thika June 21, 11:19

  kete jane fakte te pamohueshme akoma edhe nga vet partia demokratike!!! ata vetem akozojn qeverine se po perdor dhune dhe banda per te terorrizuar qytetaret ne qytete te ndryshme, por e verteta po del ne shesh!! ja cili eshte modeli qe na ofron partia demokratike me kandidatin e saj me te mire qe kane ne dispozicion!!!

  Reply to this comment
 2. Sallakja June 21, 12:22

  Thike, ne Shqiperi ?
  Duhet ti jepet ndonje cmim, jo te arrestohet.

  Reply to this comment
 3. URIMI June 21, 13:09

  po ky ku del ne tirane me thike nuk e di qe ne tirane vetem nga kallashi e larte lejohet………….

  Reply to this comment
 4. kris 1 June 21, 13:16

  e arrestuan te shkretin kur po priste nje shalqi

  Reply to this comment
 5. Nena e zeqos( anea ) June 21, 13:33

  Po shqiptari tere jeten e ka mbajtur bixhakun ne brez. Edhe une ne brez varur e mbaj bixhakun.Mos thoni se do me arrestoni edhe mua. Jallaaaa.

  Reply to this comment
 6. saliu June 21, 20:09

  ME MIRE TE KISHTE MARE NJE SHPATE NJE MBUROJ DHE NJE KALE,, DO ISHTE KOMPLETUAR ,,,TAMAM MESJETE,, ME THIK NE BREZ,,,,,HAHAHAHA

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim