Arrestohet shpërndarësi i kokainës në Lezhë

September 25, 2016 15:57

Arrestohet shpërndarësi i kokainës në Lezhë

Policia e Lezhës ka goditur një rast të shpërndarjes së lëndëve të forta narkotike të llojit kokainë. Ai është Pajtim Aga 47 vjeç, i cili u kap gjatë një operacioni antidrogë.

Policia mundi të sekuestronte 320 gramë kokainë, e cila ishte e paketuar dhe gati për t’u shitur.

Droga u gjet në makinën e të arrestuarit.

b102c1f1-8551-409b-a158-f8b318923dfaf2388a47-f846-4598-a45f-c921d4615281

September 25, 2016 15:57
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*