Arrestohet Vladimir Gjuta, nuk është ai shkaku që mendoni

June 20, 2016 14:23

Arrestohet Vladimir Gjuta, nuk është ai shkaku që mendoni

Policia e Tiranës ka arrestuar Vladimir Gjutën dhe shkaku është shumë larg asaj që mund të keni menduar. Asryeja e ndalimit të 36-vjeçarit është pikërisht “Dhunë në Familje”.

Ai ishte në masën e sigurisë “Arrest me Burg” dhe gjatë kësaj kohe rezulton se ka dhunuar të atin. 36-vjeçari akuzohet se ka thyer dhe masën e sigurisë “Arrest me Burg”.

Vladimir Gjuta akuzohet si personi që vendosi tritolin tek farmacia e të atit të Ministrit Saimir Tahiri.

June 20, 2016 14:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*