Arrihet marrëveshja, Granit Xhaka te Bayern Munchen

May 1, 2015 15:35

Arrihet marrëveshja, Granit Xhaka te Bayern Munchen

Granit Xhaka pritet të largohet nga Borussia Moenchegladbach për t’iu bashkuar kampionëve të Gjermanisë Bayern Munchen.

Sipas asaj që shkruan Telegrafi,Xhaka ka arritur një marrëveshje paraprake me Bayernin dhe tani i mbetet në dorë vetëm drejtuesve të të dy klubeve.

May 1, 2015 15:35
Komento

2 Komente

  1. Ajaxs May 1, 19:35

    XHaka nje keshille mos shko te Bayerni ; Aty je lojtar titullare, tek Bayeni do ngrohesh stolin.

    Reply to this comment
  2. wickedgame May 1, 19:51

    Behuni me pak serioze ,cjane keto lajme se late nam.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*