Arsela, një nga “Shqiponjat” e Tiranës

August 9, 2018 09:33

Arsela, një nga “Shqiponjat” e Tiranës

Të jesh pjesë e Forcave Speciale nuk është një punë për femra, por po ja dalim më së miri”.

Kështu thotë Arsela efektivja e forcave “Shqiponja” në Tiranë, e cila ishte e përzgjedhura e radhës nga Policia e Shtetit duke i postuar foton e saj në profilin e “Facebook”, ndërsa më herët ishin edhe Silva, Eljanda dhe Rei.

Në postim, ajo bën edhe një bilanc të shkurtër: “Këtë vit kapëm në flagrancë 8 persona që qarkullonin në kryeqytet me armë zjarri pa leje si dhe ndaluam 35 persona të kërkuar nga drejtësia”.

“Mirëmëngjesi nga Policia e Shtetit!

Jam Arsela, një nga “Shqiponjat” e Tiranës. Në pamje të parë, të jesh pjesë e forcave speciale nuk është një punë për femra, por po ja dalim më së miri.

Këtë vit kapëm në flagrancë 8 persona që qarkullonin në kryeqytet me armë zjarri pa leje si dhe ndaluam 35 persona të kërkuar nga drejtësia.

Telefono falas 112, Policia e Shtetit 24/24 në shërbimin tuaj!”, mbyllet postimi.

o.j/dita

August 9, 2018 09:33
Komento

2 Komente

 1. anticensurë25642654 August 9, 12:04

  “të jesh pjesë e forcave speciale nuk është një punë për femra,”
  ky është një mendim bardhë e zi shqiptar!!
  policia kontrollon njerëzit dhe për pasojë dhe gjininë femëroere!
  pra është e domosdoshme që në këtë forcë të ketë dhe femra!!
  pra qënka dhe punë për femra!!
  pastaj femra,megjithëse ka ndryshim nga mashkulli prapë aty,në atë organ shtetror,nuk kemi të bëjmë me forcë të pastër fizike,por me forcë të pushtetit që të jep ligji i shtetit!!
  aty ke pushtetin e uniformës që të ka dhënë shteti!!
  ky pushtet i zbatuar me devotshmëri,me ndershmëri!i bazuar në ligj!është më i fuqishëm se çdo keqbërës!!
  ps:të gjiha policet janë të bukura??kaq të bukura sa këto që keni paraqitur në këto shkrime??
  apo ka dhe të tjera që janë police normale,por që për shkak rreklame nuk i prezanton kush??
  he fasadë kryeministrore,he fasadë bojaxhiu me dipllomë,prej babait,instituti artesh!!

  Reply to this comment
 2. ouuuu ! mjaft simpatike nen unifórme policja sexi August 9, 18:13

  me Tanga duket ma sexi policja e xhaf kanabisit me kos ne dor

  Mafiozet mbajne te pushtuar institucionet ma t’rendesishme te shtetit
  Xhafi na demostron policet sexi me makinat
  e policise .Gjith ai lluks policore dhe asnji mafioze i arrestuar o pordhacer Minister qe totalishte
  nji i paafte e duhesh te zhdukesh menjiher nga ai poste
  se po i harxhoni shtetit vetem Miljona

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*