Pse mungoi Selami në protestë

February 22, 2014 11:08

Pse mungoi Selami në protestë

Pothuajse e gjithë ish-qeveria dhe deputetë  të Partisë Demokratike ishin të enjten në shesh për të protestuar me kryetarin e tyre në krye. Në përfundim të këtij tubimi, fotografi ynë ka parë dhe fotografuar deputetin e PD-së, Eduard Selamin, pesë minuta, pasi njerëzit kishin filluar të shpërndaheshin. Ai ka dalë nga një hyrje pallati prapa Kullave Binjake, duke nxituar me shpejtësi në drejtim të turmës që po shpërndahej në atë kohë. Pra, Eduard Selami nuk ishte së bashku me miqtë e tij demokratë për të protestuar kundër varfërisë. Ai ka refuzuar të bëhet pjesë e kësaj proteste duke e parë të arsyeshme të mos ishte në mes të turmës. Megjithatë, pak më vonë, mësuam se në atë pallat prej nga doli Selami banon gazetarja Ilva Tare, me të cilën ai tashmë ka një lidhje. Në media,  dy javë më parë u fol për këtë raport mes gazetares dhe politikanit dhe bashkëjetesës së tyre.

eduard selami (2)

 

eduard selami

February 22, 2014 11:08
Komento

8 Komente

 1. Naftetar Vjeter February 22, 11:16

  Ore mire Selamin po ate liliputin e zi Kaqin sma zuri syri apo e kish futur Sala poshte pandallonave se aq eshte ai sa nje m..t cobani thuhete ne mallkaster per liliputin.

  Reply to this comment
 2. Jozi February 22, 13:50

  KA LAR KOKEN

  Reply to this comment
 3. Hithri February 22, 14:08

  Gazetari: Z. Selami përse nuk moret pjese ne mitingun e 20 shkurtit?

  Selami: Para se te jem mitingash mor mik , une jam Jaran! Dua cupen time me shume se mitingjet!

  Reply to this comment
 4. MARKO February 22, 16:40

  Gjynah Selam je bere per selamet…

  Reply to this comment
 5. nard ndoka February 22, 21:25

  jalla re selam,te punoka loqja akoma ty?na I mbarove viagrat neper farmaci,por kujdes,perdori me karar.pastaj ,te kam pare kur ia lepije bythen saliut(tek ajo karikatura e kapexhiut).prandaj perdore nganjehere edhe llapen,se ate e ke me te sigurte,qe mund ta perdoresh.

  Reply to this comment
 6. enno derri February 23, 08:37

  hej kur na u be dhe ky, ,mos u durofte.

  Reply to this comment
 7. xhino February 23, 15:29

  sic duket Ilva paska nevoje edhe diten e demostrates per Relax

  Reply to this comment
 8. Billy February 23, 19:32

  E paska bere nje teke…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

SONDAZH

NËSE NË TIRANË KANDIDATI PS + RILINDJE, ERION VELIAJ DO TË KISHTE PËRBALLË SI KANDIDAT TË PD, LULZIM BASHËN, PËR KË DO TË VOTONIT:

Shiko rezultatin