Arsyeja pse Monika Kryemadhi mban të njëjtën varëse dhe unazë

November 23, 2017 15:52

Arsyeja pse Monika Kryemadhi mban të njëjtën varëse dhe unazë

Bizhuteritë janë për disa persona aksesorët e pandarë, por të zëvendësueshëm. Nga ana tjetër kemi disa aksesorë fatsjellës, të cilat nuk do të mund t’i heqim asnjëherë.

Vendet e mira, kudo nëpër botë, janë nga më të populluarat. Për kryetaren e LSI-së është Medjugorja, vendi i shenjtë i Bosnje-Hercegovinës. Prej andej ka marrë edhe dy bizhuteritë që mban në dorë dhe në qafë. E sqaron këtë miku i saj, Olti Curri.

“Unë kam vend të mbarë Shën Vlashin, shoh që mikja ime mban në duar varësen dhe unazën nga Medjugorje një vend ku miliona njerëz dhe shumë shqiptarë gjejnë frymëzimin e besimit për të shkuar përpara…Të besosh do të thotë që ke shpresë ta lësh shpirtin në duar të sigurta…”, shkruan Olti Curri.

November 23, 2017 15:52
Komento

3 Komente

 1. demo November 23, 18:14

  ka frike mos rrezohet aeroplani.d

  Reply to this comment
 2. hidrauliku November 23, 23:03

  lajm i forte, e kujt i plasi presidendi !!!!

  Reply to this comment
 3. Dr. Fufi November 24, 04:45

  Cila eshte kjo?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*