Artan Didi, Drejtori i ri i Policisë së Shtetit

October 10, 2013 08:43

Artan Didi, Drejtori i ri i Policisë së Shtetit

U prezantua sot në një ceremoni zyrtare  nga Ministri i Brendshëm Tahiri, Drejtori i ri i Policisë së Shtetit. Pas dorëheqjes nga detyra të Hysni Burgaj,  është polici në karrierë, Artan Didi ai që do të drejtojë Policinë e Shtetit.  Tahiri u shpreh se drejtuesi i ri i policisë së shtetit do të ketë mbështetjen e tij maksimale në luftën kundër korrupsionit dhe do punohet shumë për përmbushjen me dinjitet të detyrave që i takojnë këtij sektori.

October 10, 2013 08:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*