Asgjësohen 18 680 rrënjë kanabis

August 4, 2016 09:15

Asgjësohen 18 680 rrënjë kanabis

Policia ka asgjësuar 17 500 bimë kanabis sativa në vendin e quajtur Zazan, në fshatin Kalivaç të Tepelenës.

Gjithashtu, nga kontrolli i ushtruar në vendin e quajtur Përroi i Zelenicës, po në fshatin Kalivaç, u gjetën dhe u asgjësuan 1 180 bimë kanabis.

Bimët u asgjësuan në vend me anë të djegies. Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

August 4, 2016 09:15
Komento

1 Koment

  1. Mark uk August 4, 14:32

    Po pse nuk jeni lidhur me policin more te shkret.Do kishit humbur 30% e jo te gjith.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim