Asgjësohen mbi 13 mijë rrënjë kanabis

June 29, 2016 11:37

Asgjësohen mbi 13 mijë rrënjë kanabis

Policia e Skraparit, në saj të operacionit të koduar “Levdari”, ka gjetur dhe asgjësuar mbi 13 mijë rrënjë kanabis në fshatin Therepel.

Policia njofton se bimët narkotike, të cilat ishin të larta deri në 60 cm, janë gjetur të kultivuara në një tokë pa pronarë. Më pas, është bërë asgjësimi i tyre me anë të djegies.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

June 29, 2016 11:37
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*