Asnjë lidhje me ngjarjen, viktimat në Kavajë kalimtarë të rastit

July 4, 2019 13:20

Asnjë lidhje me ngjarjen, viktimat në Kavajë kalimtarë të rastit

Një person është vrarë mesditën e sotme në Kavajë dhe 7 të tjerë janë plagosur pas përplasjes me armë zjarri mes dy grupeve, njëri prej të cilëve me rrezikshmëri të lartë, i skeduar më parë për konflikte dhe ngjarje kriminale.

Gjashtë nga të plagosurit janë dërguar në spitalin e Durrësit dhe janë jashtë rrezikut për jetën, ndërsa i shtati është transportuar në Tiranë në gjendje të rëndë.

Nga informacionet e para mësohet se shtatë të plagosurit, ashtu si viktima, nuk kishin lidhje me ngjarjen pasi ishin kalimtarë të rastit.

j.l./ dita

July 4, 2019 13:20
Komento

2 Komente

 1. Sali bolleku per familien e tij July 4, 13:39

  Po vriten demokratikasit e saliut me njeri tjetrin.
  Do na mungojne te henen molotovasit.

  Reply to this comment
 2. Tori July 5, 08:19

  Mos u merzit se jane drogaxhinjte e Rames,ishin dikur molotovet e Berishes.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim