Astrit Patozi: Jam në garë për kreun e PD. Selami po përdoret

July 5, 2017 17:57

Astrit Patozi: Jam në garë për kreun e PD. Selami po përdoret

Deputetit i PD-së, Astrit patozi i ftuar në studiot e ‘Abc news’, ka deklaruar se ai vazhdon të jetë në garë për kreun e PD-së, ndërsa ka ritheksuar se nuk e njeh këtë proces.

“Në çastin kur do hapet sipari i garës unë jam në garë. Në PD është nisur të instalohet një farsë elektorale.

Për më tepër nuk mund të vinte në këtë moment që ne patëm një humbje shkatërruese. Unë jam gati të dl përballë Lulzim Bashës. Jam gati të garoj. Është problemi i Lulzim Bashës, që për shkak të këtij formulari unë nuk jam pjesë e garës. Unë jam në garë. Nëse do të ketë garë.

Ajo është garë me një kandidatit dhe me një tjetër që shërben për të legjitimuar garën, sepse nuk ka asnjë vlerë’, u shpreh Patozi.

 

July 5, 2017 17:57
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*