Ata janë çifti më i bukur në Hollivud

April 13, 2015 11:10

Ata janë çifti më i bukur në Hollivud

Që prej martesës së tyre, ka pasur zëra se marrëdhënia e Goerge Clooney dhe të shoqes Amal, është ftohur.

Madje, ka pasur raportime për një divorc të mundshëm.

Por, duket se ata shkojnë më mirë se kurrë.

Çifti më i bukur i Hollivudit u fotografua bashkë në skenën ku po xhirohet filmi “Money Monster”.

Sunday together: Amal kept her face hidden behind some oversized shades as she met up with the 53-year-old star. 

Never the same outfit twice: The newly-minted style icon, who counts Anna Wintour as her new fashion mentor, looked very thin in skinny jeans and boots with a white broderie anglaise top and leather jacketNever the same outfit twice: The newly-minted style icon, who counts Anna Wintour as her new fashion mentor, looked very thin in skinny jeans and boots with a white broderie anglaise top and leather jacket

April 13, 2015 11:10
Komento

2 Komente

 1. Pëllumb zaimi April 14, 00:20

  Boll me këto, në vijim duam ndonjë foto kush pjerdh më mirë në Hollivud? Ose qoftë dhe me ndonjë çift shqiptar! Tung!

  Reply to this comment
 2. sara April 14, 09:44

  OK NE FUSHEN E PORDHEVE KEMI NEVOJE PER LAJM.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*