Kush është Elvis Gaçaj, i dënuar për vrasje në moshë të mitur

October 2, 2015 12:21

Kush është Elvis Gaçaj, i dënuar për vrasje në moshë të mitur

Elvis Gacaj ishte objektivi i atentatit të mbrëmshëm në lulishten “1 Maji” ku mbetën të vrarë, ndërkohë që ai u plagos.

Sipas Policisë nga verifikimet e kryera nga ana e Policisë ka rezultuar se Elvis Gaçaj, 40 vjeç, banues në Tiranë, rezulton me precedent të mëparshëm penal për një sër veprash penale të dokumemtuara si: “Vrasje”,”Grabitje”,  si edhe për vepra penale në fushën e narkotikëve.

October 2, 2015 12:21
Komento

3 Komente

 1. Hallexhiu October 2, 12:44

  Ore a mund te me shpjegoni termin me precedent te meparshem per nje ser veprash penale si: Vrasje, grabitje dhe ne fushen narkotike. Kur ka filluar ti kryej keto vepra dhe sa eshte denuar, se moshen e 40 vjec e jo 70.

  Reply to this comment
 2. NA ISHTE NJE HERE,,,,,,, October 2, 18:38

  SHUM E DREJTE,,,DOMETHENE QE NE SHQIPERI KUSH VRET,TRAFIKANT,TENTATIV VRASJE ,,ME LIGJ DUHET TE JESH I LIRE DHE TE BREDHESH ME MAKINA LUKSOZE PA PUNUAR AS DHE NJE DITE PUNE,,,,,,KJO ESHTE SHQIPERIA SOT,,,,,OSE GAZETARET DUHET TE KENE NGATERRUAR MOSHEN E KETIJ,,,KY DUHET TE JETE MBI TE 70 ,,,,SE TE TJERAT I KA BERE BURG,,,,

  Reply to this comment
 3. Lul October 3, 07:57

  Shikoj fytyren dhe pastaj renditi akuzat per vrasje dhe per cdo gje…Berisha tha eshte shoku i Sajmos deshiroj te jete rrene, po qe se eshte e vertet ministri ngjane me shume me kriminelet, tung.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*