Atentat me armë te “4 rrugët e Shijakut”, plagoset biznesmeni

March 31, 2014 20:58

Atentat me armë te “4 rrugët e Shijakut”, plagoset biznesmeni

Një biznesmen nga Shijaku është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e të hënës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21.20 në zonën e njohur si katër rrugët e Shijakut.
Policia ka thënë se i plagosuri është biznesmeni Ilir Hoxha. Ai njoftohet se u qëllua në momentin që zbriti nga makina për të shkuar në banesën e tij.
Policia ka thënë se Ilir Hoxha është qëlluar nga persona të paidentifikuar të cilët kanë pritur momentin kur ai ka zbritur nga makina BMVV me të cilën po udhëtonte.
Biznesmeni që sipas policisë është person me precedentë penalë, është dërguar në spital për ndihmën e nevojshme mjekësore.

March 31, 2014 20:58
Komento

4 Komente

 1. Pëllumb zaimi March 31, 21:10

  Kështu siç po i zgjidhni punët me plumba o shqiptarë,rrezik se një ditë ky vënd do të banohet vetëm nga politikanët? Vetëm ata do të mbeten gjallë!?

  Reply to this comment
 2. MALUKATI April 1, 01:52

  COC KA BERE SE FAIN E KA AI QE VRITET AI QE VRET I KA VAJTUR NE MAJE TE HUNDES

  Reply to this comment
 3. Eli April 1, 12:36

  Dhe kure thote gazeta biznesmen? Kure te gjithe jane pisa dhe per kete po i kap dhe gjuetia. Shpresoj te mbijetoj qe te kapen vrasesit…dhe ky pis- besmen te marre mesim nga gabimet ne te kundert shinjestra perseri eshte tek vendi i duhur

  Reply to this comment
 4. pellazg 100% April 1, 13:43

  “Biznesmen” me precedente penale.
  Biznesi, nje salle lojrash fati dhe nje bilardo.
  Epo c’ vete.
  Shqiperi e mjere. Ku po perfundon ???!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim