Atentat me armë zjarri te “Komuna e Parisit”, plagoset një person

August 3, 2017 20:33

Atentat me armë zjarri te “Komuna e Parisit”, plagoset një person

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në mbrëmje te kryqëzimi i “Komunës së Parisit” në Tiranë. foto ilustruese .

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash, ndërsa mësohet se një person është qëlluar dy herë me armë zjarri. Ende nuk dihet emri i tij dhe gjendja shëndetësore. Policia është në vendngjarje.

August 3, 2017 20:33
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim