Atentat me armë zjarri 30-vjeçarit në Tepelenë

June 10, 2019 08:46

Atentat me armë zjarri 30-vjeçarit në Tepelenë

Rreth orëve të para të mëngjesit në hyrje të fshatit Turan në Tepelenë, një 30 vjeçar, është qëlluar me armë zjarri.

Automjeti i tij i tipit “Benz” me targa AA 616 TK është goditur në xhamin e parmë.

Burime policore konfirmojnë se 30-vjeçari Saimir Gjoka ka pësuar gërvishtje të lehta në krah.

Ai është marrë në pyetje dhe policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Në vendngjarje mbërriti grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

l.h/ dita

June 10, 2019 08:46
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim