Atentat në Krujë, breshëri armësh ndaj drejtuesit të mjetit

September 6, 2018 18:28

Atentat në Krujë, breshëri armësh ndaj drejtuesit të mjetit

Një mjet tip Benz është përfshirë nga një sulm me armë këtë të enjte në fshatin Bilaj të Krujës.

Makina drejtohej nga shtetasi me inicialet B. H, i cili për fat i ka shpëtuar të shtënave.

Autorët janë ende të paidentifikuar.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e autorëve dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

l.h/ dita

September 6, 2018 18:28
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*