Atentat në qendër të Durrësit, plagosen me armë dy persona

March 12, 2016 13:18

Atentat në qendër të Durrësit, plagosen me armë dy persona

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e disa të shtënave me armë në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur para disa minutash në lokal në qendër të qytetit dhe nuk ka shumë informacion.

Të plagosurit janë dërguar në spital dhe nuk dihet kush janë. Identiteti i autorëve nuk dihet gjithashtu dhe as rrethanat e ngjarjes. Uniformat blu kanë nisur hetimet.

Mësohet se policia ka identifikuar personin që qëlloi dhe e ka shpallur në kërkim.

March 12, 2016 13:18
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*