Atentati/ Biznesmeni në gjendje të rëndë në spital, policia jep detajet

June 28, 2017 11:33

Atentati/ Biznesmeni në gjendje të rëndë në spital, policia jep detajet

 

Drejtori i Policisë së Tiranës ka dhënë detaje lidhur me atentatin ndaj biznesmenit Tefik Hyka.

Sipas drejtorit Ardi Veliut, ngjarja ka ndodhur në orën 10 e 25.

Tefik Hyka fillimisht ka mbetur i plagosur dhe është dërguar një spital në gjendje të rëndë për të marrë ndihmë mjekësore.

“Në orën 10 e 25 ka ndodhur fillimisht një plagosje e rëndë. Policia ka ngritur menjëherë pika kontrolli në të gjithë hyrje daljet e kryeqytetit. Janë shoqëruar disa persona”, thotë Drejtori i Policisë së Tiranës Ardi Veliu.

June 28, 2017 11:33
Komento

1 Koment

  1. shijaksi June 28, 12:01

    VETINGU…?
    Beje mire…
    Beje VET….!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*