“Atentatori” i Doshit në fushatë, reagon kandidati i Krujës, Artur Bushi

June 16, 2015 14:52

“Atentatori” i Doshit në fushatë, reagon kandidati i Krujës, Artur Bushi

Mediat dhe portalet online prej mëngjesit të sotëm kanë botuar një fotografi të kandidatit të ASHE për bashkinë e Krujës duke thënë se për të po bën fushatë edhe Durim Bami (atentatori i supozuar i Tom Doshit).

Të pyetur nga DITA, stafi i kandidatit Bushi kanë mohuar takimin duke thënë se personi që shfaqet është i vëllai i Durim Bamit.

Në foto është Valter Bami dhe në dijeninë tonë ai është i lirë’, thuhet në reagimin e stafit të kandidastit Bushi.

Thuajse të gjitha mediat online e transmetuan këtë fotografi si fakt të padiskutueshëm se Durim Bami ka shkelur masën e gjykatës.

2

June 16, 2015 14:52
Komento

5 Komente

 1. Baca Sali i pjerdhur nga trute. June 16, 15:23

  Valter Lami eshte nje qytetar i lire dhe si i tille nuk mund ti mohohet apo ti ndalohet e drejta per te ndjekur sipas bindjes se tij ate kandidat per kryetar bashkie. N.q.s eshte i shpallur ne “kerkim” te arrestohet nga SHQUP-i, kur eshte i lire krimineli Sali dhe banda e tij, vajmedet Shqiperia dhe shqipetaret. SHQUP-i eshte fabrika e prodhimit te bajgave, se ate jane te strehuar kriminele dhe kafshe, qe e kane lene kete vend ne 25 vite transición dhe nuk i dihet se sa dhjete vjecare na duhet per t’u bere Europiane.

  Reply to this comment
  • Bimi June 16, 16:57

   Edhe ky Bushi i Krujes kishte goxha CV te pasur. Kurva, droge dhe plot ynere te tjera. Kishte ndryshuar edhe emrin apo mbiemrin. Nuk eshte cudi qe te beje fushate jo vetem me Bamet, por edhe me Zan Caushin apo Aldo Baren…

   Reply to this comment
 2. Baca Sali i pjerdhur nga trute. June 16, 15:27

  Valter Bami eshte nje qytetar i lire dhe si i tille nuk mund t’i mohohet apo t’i ndalohet e drejta per te ndjekur sipas bindjes se tij ate kandidat per kryetar bashkie qe ai do. N.q.s eshte i shpallur ne “kerkim” te arrestohet nga SHQUP-i, kur eshte i lire krimineli Sali dhe banda e tij, vajmedet Shqiperia dhe shqipetaret. SHQUP-i eshte fabrika e prodhimit te bajgave, se aty jane te strehuar kriminele dhe kafshe, qe e kane lene kete vend ne 25 vite transición dhe nuk i dihet se sa dhjetra vjecare na duhet per t’u bere Europiane. Apo jo shoqja Liri (Sllobodanka).

  Reply to this comment
 3. nuri June 16, 17:45

  Perpjekje te neveriteshme pseudogazetareske per te mbuluar felliqesite e rilindjes.

  Reply to this comment
 4. e verteta June 16, 20:43

  Pyesni Tomen dhe Saimir Tahirin se ata e njohin mjafte mire…….

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim