Atje ku blejnë vetëm pasanikët

Redaksia Online December 26, 2012 14:52

Atje ku blejnë vetëm pasanikët

Aty nuk mund të gjeni asgjë nën 10 mijë euro. Jo rastësisht në vitrinë (faqen e parë) gjenden jahte, apartamente luksi, deri edhe ishuj në Karaibe.

Mirë se vini në The Billionaire Shop, dyqani online për të pasurit që shpenzojnë në helikopterë, avionë personalë dhe makina garash me çmime që të lënë pa mend.

Pas këtij dyqani vitual luksi qëndron Multilotto.com, kompania e basteve dhe lojërave të fatit me qendër në Suedi. Vlera totale e mallrave të shitje që reklamon faqja arrin në 1.6 miliard dollarë.

 

 

Redaksia Online December 26, 2012 14:52
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim