Atletet e Ramës acarojnë Berishën (FOTO)

February 15, 2018 13:12

Atletet e Ramës acarojnë Berishën (FOTO)

 

Kryeministri Rama është shfaqur sot në Kuvend me atletet “Adidas” të bardha me viza të kuqe.

Për këtë arsye Sali Berisha ka kërkuar që Rama të nxirret jashtë Kuvendit, për shkak se ka qenë me atlete, dhe jo me këpucë.

“Sali, e di që ti ke nostalgji nga koha kur luftojë shfaqjet e huaja.

Të ka mbetur që atëherë kur luftoje kundër atyre që mbanin cullufe dhe pantallona kauboji.

E ke pranuar edhe vetë se ti ishe rritur me lopë dhe dele, dhe ishe kundër shfaqjeve të huaja dhe atyre që mbanin pantallona kauboji”, tha Rama.

a.s/dita

February 15, 2018 13:12
Komento

10 Komente

 1. Le te hakmerret e vishet me qeleshe e shallvare me lesh dhije si dikur ne vicidol ! February 15, 13:22

  Rama o qytetar lol .
  e mer gjithcka me sportivitet .

  o tu provoku injoancen e Bandas shpellarve hahah
  ci bo kryeputanes se shpelles ky .pupupupupuu

  Reply to this comment
 2. Plaku Xhuxhumaku February 15, 14:20

  Nuk e merrni vesh qe ky palla vesh atlete se cdo lloj kepuce tjeter ia vret putrat.

  Reply to this comment
 3. nje banor i Tiranes February 15, 15:17

  Kur Edi Rama ka veshur kepuce , ti plaku xhuxhumaku , si fshatar i humbur qe je , nuk kishe as opinga .

  Reply to this comment
  • Plaku Xhuxhumaku February 15, 18:04

   E mer ti, une kam qene banor i Tiranes para se te vije ti prej Shen Gjergji dhe kam lindur para ketij palles, keshtuqe kur une vishja kepuce ky vishte akoma pupat qe ia kishte bere mami Neta me shtiza.

   Reply to this comment
  • Plaku Xhuxhumaku February 22, 14:21

   O banor i tiranes, a e pe qe e pohoi vete qe kishte veshur atlete se kepucet e tjera e vrisnin?

   Reply to this comment
 4. Mark .U.K February 15, 17:30

  Llogarisni se kush eshte kryeministir i vendit kur e merr ne mbrojtje nje katunar tiranet.

  Reply to this comment
 5. Plaku Xhuxhumaku February 15, 18:05

  Shikoni edhe pozicionin e trupit te palloshit ne fotografi, eshte pozicion tipik i njeriut qe i dhembin putrat.

  Reply to this comment
  • nje banor i Tiranes February 15, 20:00

   Ke ndonje vajze , apo moter , t’ia ofrosh ketij dy metroshit , o xhuxhumak ? Do te ishte ideale , se , sa per pallosh , ashtu e ka vertet ate mikun , tregonte nje “ish” e tija ne nje rreth te ngushte . Po nuk pate moter ose vajze , edhe ndonje kusherire te pare , merak mos ki , nemos pranofte dymetroshi , hyj ne loje une si sekser .

   Reply to this comment
   • Plaku Xhuxhumaku February 15, 22:11

    Ty me duket se te paska shpuar para e mbrapa ky palloshi, me gjithe motra, teze, kusherira etj. etj. se te dhimka shume. Ik kthehu ne Shen Gjergj, mrapa Dajtit dhe rrit noi dele.

    Reply to this comment
 6. S.Vinglla February 15, 20:31

  S’do më vinte aspak çudi sikur nesër të dilte në foltore me brekushe, me kapuç, me paliçeta, apo fundja dhe me bizhame. Ç’të keqe ka këtu…?

  Model “alla-frënga”, apo jo?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*