Atletico vazhdon të befasojë (VIDEO)

April 27, 2016 23:05

Atletico vazhdon të befasojë (VIDEO)

Atletico Madrid pasi eleminoi Barcelonën në cerek-finale të Champions League sa duket po befason edhe në gjysmë-finale.

Ekipi nga Madridi ka mposhtur Bayernin në ndeshjen e parë mes tyre me rezultatin minimal 1:0.

Goli i vetëm për Atleticon dhe i takimit u shënua që në minutën e 11-të nga ana e Niguez.

Atletico e fitoi ndeshjen duke ruajtur mjaft mirë ekuilibrat dhe duke mos u thyer nga rastet e Bayernit.

Ekipi gjerman e dominoi kryesisht ndeshjen, por se goli u shënua nga vendasit.

Për kualifikimin pritet të shihet ndeshja e kthimit.

April 27, 2016 23:05
Komento

1 Koment

  1. intelektuali April 28, 10:00

    Ky ekip kantunaresh dru me pre nga Madridi i Spanjes qe di te luaje vetem KATINACION italiane te shpikur nje shekull me pare nga breshkaxhinjte e Apenineve eshte turpi dhe rezili i futbollit evropian me lojen e tij totale ne mbrojtje.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*