Atmosferë festash jo vetëm në qendër, si është zbukuruar Parku i Liqenit

December 29, 2019 11:52

Atmosferë festash jo vetëm në qendër, si është zbukuruar Parku i Liqenit

Jemi në periudhë festash dhe këto janë ditët më të bukura të vitit. Kështu që mos humbisni asnjë moment, por merrni familjarët dhe festoni çdo ditë në Tiranë.

Dritat, ngjyrat dhe zbukurimet e festave na mbushin zemrën plot, kudo dhe sa herë i shohim. E ndërsa përjetimet harrohen me kohën, fotot mbeten aty! Kështu që ruaj dhe ti kujtimin më të bukur te Parku i Liqenit, apo në çdo cep tjetër të zbukuruar të kryeqytetit, teksa je në pritje të Vitit të Ri 2020!

Tirana këtë vit ka atmosferë festash jo vetëm në qendër te Sheshi “Skënderbej”, por edhe te Pazari i Ri, Kalaja e Tiranës apo Liqeni Artificial. Te ky i fundit atmosfera është ndryshe, pasi një pemë prej vërteti është vendosur atje me drita shumëngjyrëshe për të gëzuar fëmijët.

l.h/ dita

December 29, 2019 11:52
Komento

3 Komente

 1. Atmos...ferra December 29, 13:51

  Uauu. Tamom sikur me pas qon njeri nga pelllgjet e shumta te lagjes Braka ne Ha-merr-ik.

  Reply to this comment
 2. info analitike December 29, 16:23

  He me ju lumte ndizini dy xhingla qe te engeltiset dynjaja edhe pse ne me te shumten e vitit sheshi qendror i Tiranes eshte i zhytur ne terr e me ato ferrat qe ka vene lali Eri te duket vetja si ne mes ca kacubeve te shemtuara e jo ne qender te qytetit.

  Reply to this comment
 3. Arben December 30, 09:02

  Rrofte orgjia edroga.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim