Aty ku pak orë më parë kishte zjarr

January 26, 2013 16:20

Aty ku pak orë më parë kishte zjarr

Një drejtues i skuadrës së zjarrfikëseve në Çikago inspekton një depo që u përfshi nga flakët në 23 janar. I ftohti arktik ka goditur pjesën perëndimore dhe veriperëndimore të SHBA-së ditët e fundit, duke shkaktuar të paktën 3 viktima. Temperaturat janë disa gradë nën zero.

 

January 26, 2013 16:20
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*