Audio-përgjimi/ Policia shoqëron “Bashkëpunëtorin X”

May 17, 2018 13:35

Audio-përgjimi/ Policia shoqëron “Bashkëpunëtorin X”

Policia ka shoqëruar sot bashkëpunëtorin X të shfaqur në audio përgjimin e Partisë Demokratike, ku sipas tyre, implikonte vëllain e Ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Sipas “Panorama” emri i të arrestuarit është Albert, që në audio është identifikuar si bashkëpunëtori X.

Sot kreu i PD, Lulzim Basha deklaroi nga foltorja e Kuvendit se bashkëpunëtori X është ne terror nga bandat e Xhafajt dhe nga presioni i policisë.

o.j/dita

 

May 17, 2018 13:35
Komento

3 Komente

 1. C'a bohet kshtu May 17, 15:55

  Po pse duhet te merret per baze vidio e nje deshmitari burgaxhi dhe nuk u muar e meireqene vidio e ish deputetit Dritan Prifti (N/Kryetar i LSI) per Like Florrin te cilin e fali Berishovic me Vendim te Gjykates se Larte, ku ne trupin “gjykues” ishte edhe gruaja e ish guvernatorit Full-hajni, Arja Fullhajni.

  Reply to this comment
 2. Tomorraku May 17, 18:37

  Kush i fshiu regjistrimet e 21 janarit ne Kryeministri ?Ai duhet te hetohet njisoj si rasti “Xhafa”

  Reply to this comment
 3. Arben May 17, 20:36

  Litari litari

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*