Audiopërgjimi nr 6: Ka ardhur xhaxhai i atij që nuk pranoi ofertën javën e kaluar

June 17, 2019 16:24

Audiopërgjimi nr 6: Ka ardhur xhaxhai i atij që nuk pranoi ofertën javën e kaluar

Arben Keshi: Nuk ka ardhur. E ka te fikur telefonin, por nuk po vjen.

0686913636: Ah, dëgjo vëllain këtu

Arben Keshi: Hë

0686913636: Ai që nuk pranoi ofertën këtë javë

Arben Keshi: Po

0686913636: Ka ardhur duke më kërkuar. Është këtu xhaxhai i vet.

Arben Keshi: (Qesh). Mirë, e di vetë.

0686913636: Kështu ti. Ai Xhevati thotë mbarova punë.

Arben Keshi: Mbaroi

0686913636: Ndërsa e dyta është rreth …(Nuk kuptohet)

Arben Keshi: Ta shkruaj me mesazh sepse nuk flas dot

0686913636: Ok

June 17, 2019 16:24
Komento

3 Komente

 1. edi June 17, 16:41

  Pirdh lulo pirdh se bashku me kete piterin debil. Me keto perralla do te na mbaje gazeta, apo kujtoni se do na beni te besojme dokrrat e lylit e moines, qe nuk kane lene gje pa bere, e sot na hiqen si engjej. Te shkojne se pari atje ku i kerkojne per te dhene llogari e ti lene pordhet se nuk na helmojne me. Mjatf deri tani, mjaft edhe nga mender bild, gazete kazani qe merret me thashe e theme te regjistruara nga qeveria qe rama toleroi ne 2017!!!

  Reply to this comment
  • Agimi June 17, 17:37

   o Edi, une nuk perkrahi asnji parti, por fakti duhet te pranohet…. me vjen mir qe po I vjen fundi te gjithe politikanve-Djathtas/Majtas.

   Reply to this comment
 2. SPAK-u-drejtesi June 17, 18:47

  Keto jane pergjimet e Peter Sali Lulezimi? Mire keta po qenka derr gomari qe do haje nje presh ne bythe me keq se Tritani. Por mund ta haje dhe ndonje vend tjeter. Leket çajne malin tej e tej, por ato nuk vlejne me kur humbet ate qe s’kthehet me.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim