Aurela fshin foton e trukuar

October 14, 2014 10:15

Aurela fshin foton e trukuar

Pas kritikave të shumta për përdorimin e photoshop-it, Aurela Hoxha ka vendosur të fshijë foton ku beli i saj dukej shumë i hollë.

Dhe, si për të kompensuar fansat e saj, ajo ka postuar një tjetër fotot ë nxehtë.

Këtë radhë, pa përdorur photoshop.

Ose të paktën kështu duket në pamje të parë!

Capture1

1531956_577463442381990_7885209912219052770_n

October 14, 2014 10:15
Komento

2 Komente

  1. rreli October 14, 11:11

    debile femer, kurv hesapi, na mbyten baxhellat

    Reply to this comment
  2. tomor labi October 17, 09:03

    O burra, mos u merni me k….. ato jane te mira vetem per krevat, sic e ka kuptuar edhe kjo buzvicja e deformuar.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*