Të pranishëm në Kuvendin e PD-së

September 27, 2014 17:15

Të pranishëm në Kuvendin e PD-së

Në Kuvendin Kombëtar të PD-së u panë sot edhe disa personazhe të humorit.

Të pranishëm ishin Ermal Mamaqi dhe Julian Deda.

Ndoshta dy aktorët e njohur të humorit do të kenë grumbulluar materiale të bollshme për sezonin e ri.

Një nga të pranishmet në sallë ishte dhe Aurela Hoxha, vajza që merret me modelingun në Shqipëri.

E.K

September 27, 2014 17:15
Komento

5 Komente

 1. Fatos sal meta September 27, 18:20

  Qe te dy jane koqe ,kush jane kata qe thoni te humorit njeri eshte ne skene ne saj te babait Zef, tjetri ne saje te gruas te bukur qe ka.

  Reply to this comment
  • Apojo September 29, 06:30

   Ermali ka nje qellim TE MADH, por TE MADH ama!
   Te zbuloje na brena se kush dhe pse e vrane Olldash Sokolin

   Reply to this comment
 2. Horri i Bulevardit September 27, 19:28

  Dy aktoret e njohur!?, te quash keta dy legena aktore, eshte nje miopi dhe nje tallje, qe u behet, aktoreve qe bene histori, ne skenen shqiptare.
  Zef Deda ishte dhe mbetet nje aktor i madh, por jo i biri, qe mundohet te jetoje me bolet e babait te tij.
  E. Mamaqi!, ju lutem mos na ulni kaq poshte nivelin tone intelektual, se gabele si ermali, ne i klasifikonim me Gzim Kulufin, jo ti nxirrnim neper ekrane.
  Te vetmen gje te mire qe ka ky ermali, eshte gruja, ate po e vlersojme si seksi dhe me miratimin e ermalit te saliut, ne e cojme ne qiellin e shtate.

  Reply to this comment
 3. Horri i Bulevardit September 27, 19:32

  Si kjo surratja qe ka dale ketu, ju sugjeroj se i keni me shumice ne Kaizer strasse, ne Frakfurt, 20 euro rundi, po sbesuat, jepjani taksistit adresen dhe ju con direkt tek keto kurva, ju sugjeroj qe mbasi te keni kryer muhabetin, mund te hani edhe nga nje dyner 3,5 euro.

  Reply to this comment
 4. Pëllumb zaimi September 28, 02:03

  Horro? Nuk të japin fërnet këto pasi mbaron muhabetin? Fundi i shtatorit erdhi? Mos ndërro muhabet? Tung!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim