Aurela Hoxha pushime në Majami. Hola muchacha

April 13, 2015 16:58

Aurela Hoxha pushime në Majami. Hola muchacha

 

 

Bukuroshja Aurela Hoxha ka lënë për pak kohë angazhimet e saj në Shqipërinë duke iu përkushtuar vetes.

Ajo ka zgjedhur plazhet e Majamit për t’u relaksuar.

E veshur me bikini ajo ka pozuar në vendin ekzotik teksa ka postuar në Instagram disa foto për miqtë e fansat e saj. “Hajdeni në Miami Beach”-ka shkruar ajo në foto.

125-474x354

April 13, 2015 16:58
Komento

9 Komente

 1. shoku " Shpati " April 13, 17:21

  Shyqyr qe i ka lene per pak kohe angazhimet ne shqiperi kjo barby ne versionin jevg se do na ngelej shume qejfi po ta zgjaste shume pushimin ne rere !

  Reply to this comment
 2. Ermir Koci April 13, 17:23

  Epoka e kurave lindore po “cajne ne bote” por tek ne Edi Rama i ben Ministre dhe Drejoore kudo ka vene kurva dhe prostituta ne administrate…..

  Reply to this comment
  • "Horri i Bulevardit" April 13, 20:28

   Pse nervozohesh more koci gollobordsi, qenke me fat, shko thuj Edit, qe motren e ke kurve dhe ta ben drejtoresh dhe i thu fukarallikut sikter.
   Cdo e keqe e ka nji te mir mbrapa.

   Reply to this comment
 3. Miku April 13, 18:33

  Kush te sponsorizon moj Aurela se na plase?!

  Reply to this comment
 4. fteri April 13, 19:40

  edhe dhelpra kur nuk arrinte rrushin ;thoshte nuk hahet!…

  Reply to this comment
 5. Papi April 13, 19:42

  Kjo ka lene angazhimet?!?!?! Po kjo eshte e famshme se nuk di te bej asgje …. Ne fakt ajo di te kombinoje tangat me me gjyren e buzekuqit . Kaq.

  Reply to this comment
 6. DinPaku April 14, 15:26

  Thjesht per saktesi, si duhet thene, “e veshur me bikini” apo “e xhveshur me bikini”?

  Reply to this comment
 7. Jery April 14, 17:15

  Per saktesi shkruhet e ” zhveshur me zh dhe jo me xh- xhveshur” 🙂
  Pastaj te vijme tek thelbi 🙂 pra konsiderohet se trupi ne plazh vesh bikini ose me shqip rroba banjo se po te mos visheshin do te ishim lakuriq ne plazh.

  Por kam pershtypjen qe “shqetesimi juaj eshte i nje niveli metaforik” 🙂

  Reply to this comment
 8. padrino April 14, 20:16

  Con la figa mangi il pane, con il cazzo muori di fame, si dice a Napoli.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?