Aurela, nostalgji për plazhin

November 5, 2014 11:31

Aurela, nostalgji për plazhin

Aurela Hoxha duket se ka nostalgji për ditët e ngrohta dhe në plazh.

Ajo ka postuar një foto me bikini nga pushimet e kësaj vere.

Me këtë rast ka treguar edhe format e saj seksi, për të cilat ka marrë shumë komplimente në rrjetet sociale.

2

1

November 5, 2014 11:31
Komento

8 Komente

 1. pshop November 5, 12:44

  Sa ja parkeni shtengu belin … apo photoshop-i i ka zgjeru gjanat e tjera …. 😀

  Reply to this comment
  • Callboy November 6, 11:17

   Foto statuj,qe te nxjerre me te gjate se sa je ne te vertete.
   Belin aq e ka,eleganca eshte reale,por ka zgjatur kembet.Ne jeten reale pa taka te larta humb 50% te vleres,por vithet i ka me kurbatur teper seksi dhe shtrire vetem ato jan mrekullia,fale e Zot se edhe me aq sa i ke dhuruar eshte si shpirt.

   Reply to this comment
 2. xhimi November 5, 17:30

  qenka gufu dhe dallga mbpara bashke me shalen e Aureles qe e ka fytyren si fundshpine

  Reply to this comment
 3. Shqipo November 5, 23:24

  Dy minuta per te bere fotografite dhe 2 ore per t’i ndryshuar me FOTOSHOP…..

  Reply to this comment
 4. ed ha limi November 6, 07:36

  u bête telef duke reklammuar dafllakun.po na e nxirrni nga qejfi fare.femra trufycka ngado.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*