Avioni i Kombëtares bën ulje të detyruar

June 20, 2016 13:43

Avioni i Kombëtares bën ulje të detyruar

 

Moti jo i përshtatshëm ka detyruar pilotët e avionit, ku po udhëtojnë djemtë e kombëtares shqiptare të futbollit të bëjë një ulje të detyruar.

Siç rapotohet në media, avioni ishte nisur nga Lioni drejt Nensit, ku është dhe shtëpia e kombëtares sonë, por gjatë rrugës turbullencat dhe kapriçot e motit kanë bërë që pilotët të vlerësojnë si të arsyeshme zbritjen me urgjencë në tokë.

June 20, 2016 13:43
Komento

1 Koment

  1. demo June 20, 14:59

    Me tren djema,ma tren! Merrni shembull nga enveri ine,qe kaloi nga Moska ne Bari me tren.Beni kujdes,se “Tan armiqt i kena terbu”

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*