Babai rreh të bijën dhe më pas i sulet me thikë, arrestohet 68-vjeçari

August 25, 2018 11:21

Babai rreh të bijën dhe më pas i sulet me thikë, arrestohet 68-vjeçari

 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Libohovë ku 65-vjeçari Piro Bane ka dhunuar dhe më pas ka goditur me thikë vajzën e tij 30 vjeç.

Policia bënë me dije se ai u arrestua ne banesë.

“Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në banesën e tij, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike si dhe ka goditur me mjet prerës vajzën e tij 30-vjeçare”- njofton policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër për veprime të mëtejshme.

l.h/ dita

August 25, 2018 11:21
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*