Babai sulmon vrasësin e vajzës në gjykatë (Foto+Video)

June 3, 2016 10:27

Babai sulmon vrasësin e vajzës në gjykatë (Foto+Video)

Babai i njërës prej tre viktimave të vrasësit serial nga Ohio, kapërceu tavolinat në sallën e gjyqit për të sulmuar të pandehurin, vetëm pak minuta pasi gjyqtari kishe shqiptuar dënimin me vdekje.

Van Terry është babai i viktimës Shirellda Terry. Ai të enjten ishte duke dhënë dëshmi në lidhje me humbjen e vajzës së tij, kur nuk iu durua më dhe iu hodh  vrasësit të bijës së tij, maniakut seksualm Michael Madison.

Shpërthimi i Cuyahoga County në sallën e gjyqit, ndodhi pak minuta pasi gjyqtari Nancy McDonnell dha dënimin me vdekje për Madisonin, për vrasjet e kryera në vitin 2013.

Procedura gjyqësore ka vazhduar pa praninë në sallë të babait të viktimës, ndërkohë që Madison nuk dukej të ishte plagosur.

Trupat e 38 vjeçares, Angela Deskins, 28 vjeçares Shetisha Sheeley dhe 18 vjeçares Shirellda Terry janë gjetur në korrik të 2013-ës në afërsi të shtëpisë së Madison, në East Cleveland.

Terry then leaped over a table to attack the defendant in court just minutes after the judge pronounced a death sentence

Smirk: Madison was seen laughing as Cuyahoga County courtroom deputies wrestled the upset father away

 

 

June 3, 2016 10:27
Komento

1 Koment

  1. Gani USA June 3, 12:04

    amerika per vete denimin me vdekje e vdes
    ne te mbaruarve nuk na le ta rivendosim

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*