Bajerni ‘i sakatuar’ humbet në transfertë

May 3, 2015 02:36

Bajerni ‘i sakatuar’ humbet në transfertë

Bajerni i përgjysmuar dhe me mendjen tek Barcelona ka humbur ndeshjen e radhës në Bundesligë, përballë Leverkusenit.

Në takimin e luajtur në transfertë, bavarezët u mposhtën 2-0. Goli i parë për vendasit u shënua në minutën e 55-të nga Calhanoglu dhe në minutën e 81 nga Brandt.

Më shumë se humbja, Guardiola-n duhet ta shqetësojë paraqitja e skuadrës e cila do të vihet përballë Barcelonës ditën e mërkure dhe me mungesa të rëndësishme, përfshirë këtu edhe Roben, që mbylli sezonin pas dëmtimit në ndeshjen e kupës përballë Dortmundit.

Ndryshe nga Bajerni, Barcelona fitoi 8-0 në transfertë ndaj Cordoba-s.

May 3, 2015 02:36
Komento

1 Koment

  1. prasi May 4, 07:48

    HIQI BARCELONES TRESHEN E SULMIT DHE PASTAJ GOLAT I SHENOJ UNE(PRASI)

    DHE NQS. LUAN TRANGULLI PRASI

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?