Balaj debuton me gol tek Rijeka

February 11, 2015 21:05

Balaj debuton me gol tek Rijeka

Bekim Balaj ka bërë një debutim fantastik me Rijekën në ndeshjen e parë të kampionatit për ta në 2015-n. Sulmuesi shkodran ka shënuar golin e tij të parë me fanellën e klubit kroat në minutën e 59. Në ato momente Rijeka ishte duke fituar 1-0 ndaj Lokomotivës së Zagrebit dhe Balaj shënoi golin e qetësisë. Takimi u mbyll me fitoren 4-1 të Rijekës.

February 11, 2015 21:05
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*