Zhduket Klement Balili?

May 13, 2016 16:28

Zhduket Klement Balili?

Ndërsa Policia e Shtetit bëri të ditur se e ka nën hetim, Klement Balili prej dy ditësh rezulton i larguar nga banesa.

Sipas faqes online Opinioni, familjarë të Klement Balilit, i saposhkarkuar nga posti i Drejtorit të Transportit Rrugor në Sarandë thonë se ai është larguar prej 2 ditësh nga shtëpia dhe nuk kanë dijeni për vendndodhjen e tij.

Pas një operacioni antidrogë në Greqi ku ranë në pranga disa persona, mediat greke përfolën një person shqiptar me inicialet K.B si kreun e një bande të fuqishme narkotrafiku.

Policia greke shprehet se e ka shpallur në kërkim personin K.B, për të cilin shkruhet se ka lidhje të fuqishme me politikën shqiptare dhe një parti greke.

May 13, 2016 16:28
Komento

6 Komente

 1. info analitike May 13, 17:00

  Cudi si u zhduk ky! Natyrisht nje tjeter sukses i policise seTahirit. Nje here mund te quhet rastesi por tashme keto ikje te krimineleve jane bere rutine dhe deshmojne se policia e Tahirit eshte e zhytur ne krim dhe bashkepunon me te.

  Reply to this comment
 2. SALI BERISHA May 14, 00:33

  Sipas Like Floririt Balili eshte nisur drejt kufirit me Greqine..Ka vajtur vet se eshte trim me flet…!
  O Balo te hengerte tenja
  e ke te keqen per mrena…!

  Reply to this comment
 3. lato May 14, 05:56

  Nga dalja e lajmit deri sot ka nje jave qe super i kerkuari nderkombetar jo te largohet,por te shkoje ne hene dhe atje te pije kafe me tre marsiane.Nderkohe ne Shqiperi prokuroria dhe policia presin dokumentat e plota te fajesise nga Greqia derisa te japin urdher-arrestin.Jemi shtet ligjor

  Reply to this comment
 4. lato May 14, 05:58

  Nga dalja e lajmit deri sot ka nje jave qe super i kerkuari nderkombetar jo te largohet,por te shkoje ne hene dhe atje te pije kafe me tre marsiane.Nderkohe ne Shqiperi prokuroria dhe policia presin dokumentat e plota te fajesise nga Greqia derisa te japin urdher-arrestin.Jemi shtet ligjor.Vetem ne diktature arrestonin pa lajmeruar.

  Reply to this comment
 5. Mark uk May 14, 08:14

  I lumt policis se shtetit qe mundesoj largimin e tij ne nje vend te sigurt.Kshtu ndodhe kur mafja drejtohet nga shteti.

  Reply to this comment
 6. N.V. May 14, 09:59

  Kjo policia e Tahirit nuk vlen asnje leke…!
  Ajo Policia e Mulit, Nishanlliut dhe Kulishit te Berish Banditit, po….!
  Ajo kujdesej vecanrisht per Republiken Autonome te Kanabisit te Lazove!…
  Ah medet medet per keta agjitatoret e Sali Krimit!…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*