Balla ankohet për erën e alkoolit në Kuvend: Ky deputet vjen tapë përditë

July 14, 2016 15:04

Balla ankohet për erën e alkoolit në Kuvend: Ky deputet vjen tapë përditë

Taulant Balla është ankuar ditën e sotme për erën e alkoolit në Kuvend duke akuzuar demokratin Arben Ristani se “vjen tapë përditë”.

“Po ky Ristani që vjen tapë përditë, ç’bën ky numri dy i Partisë Demorkatike?! S’guxon njeriu të vijë po është ai këtu se vjen era alkool”, tha Balla duke u ndalur më pas te Reforma në Drejtësi.

“Ua tha Fatmir Xhafa puna e ekspertëve të nivelit të lartë është një punë e shkëlqyer e vlerësuar nga komisoni i Venecias”, shtoi socialisti duke i kërkuar llogari demokratëve se pse nuk e votojnë tani që u bë “66 dhe 3 me 3“ Reformën në Drejtësi.

July 14, 2016 15:04
Komento

2 Komente

 1. Sokoli July 14, 18:14

  Me pare thoshte se Ilir Meta Bie ere hajdut.

  U pajtove me Like Mutin.

  Shiko mos te tradheton dhe parfumi i gruas.

  Reply to this comment
 2. Kapter baba nga burgu i Lezhes qe u ... July 14, 19:31

  Ristani bisht qeni do te ngelet mire qe pi, por nuk pi uiski si Zhelefina, por pi raki “plepi” me pace derri ashtu sic eshte vete.
  Shyqyr qe eshte ndaluar ne ambjentet e Kuvendit te mos pihet cigare, se po te ndizte ndonjeri cakmakun para se te ndizej cigarja do te marrte flake nga goja pijaneci Ristan me avujt e qelbur te alkolit qe i leshon pa zbardhur dita.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim