Balla e Ruçi mbledhin ministrat dhe kryesinë e grupit parlamentar

October 2, 2017 09:33

Balla e Ruçi mbledhin ministrat dhe kryesinë e grupit parlamentar

Ka nisur në Kryesinë e Kuvendit një takim i kreut të Kuvendit, Gramoz Ruçi dhe kryetarit të grupit parlamentar të PS, Taulant Balla me ministrat.

Krahas ministrave, në takim janë thirrur edhe anëtarët e kryesisë së grupit parlamentar.

Ky format takimi i cili drejtohet nga kreu i grupit parlamentar Taulant Balla dhe zv/kryeministrja Senida Mesi do të jetë i përjavshëm dhe do t’i shërbejë koordinimit parlamentar.

Në takim do të koordinohet axhenda e qeverisë me atë të komisioneve parlamentare.

October 2, 2017 09:33
Komento

2 Komente

  1. L.H October 2, 12:45

    KJO ESHTE RRUGA E DEMOKRACISE POPULLIT DHE DHE ‘ZOTIT’!

    Reply to this comment
  2. shkodra e moteve October 2, 12:49

    SENIDA MESI,SHKODRANJA E KULTURES MOS JU TREMB INJORANCES .Shpjere projekt ligje ne parlament kunder privilegjeve e hajduterise,Mona lizave salise medise e Like florise…..

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*