Balla: Sot heqim taksat “Sali dhe familja” (FOTO)

Redaksia Online December 28, 2013 15:28

Balla: Sot heqim taksat “Sali dhe familja” (FOTO)

Deputeti socialist, Taulant Balla, ka thënë se qeveria shqiptare sot heq të gjitha taksat e korrupsionit të Sali Berishës.

Duke ironizuar, ai ka thënë se qeveria heq taksat Sal, Git, Zen etj, duke iu referuar ish-kryeministrit Berisha, fëmijëve të tij, si dhe ministrave të akuzuar për korrupsion. / TEMA

tal

Redaksia Online December 28, 2013 15:28
Komento

13 Komente

 1. F. WITT December 28, 17:05

  Balles i shkojne mire vargjet popullore: Katunar or kaptin bull, te nderrosh 7 lekure, qytetar nuk bahesh kurre.

  Reply to this comment
 2. Mark uk December 28, 17:40

  Berisha ka ditur te jap pergjigje kti fare burri.

  Reply to this comment
 3. Bilal camurri December 28, 19:54

  Bjeri Balle,or katunar
  Derri ,Derrin
  Uku,Ukun
  Qytetaret me kulture
  20 vjet i rrujten cfurkun

  Bjeri Balle,or voc Rrapuni
  djale prej Dorezi,nip Sopot
  Sot o neser valon huni
  katunari me malok

  Bjeri Balle,or djale katuni
  Le ne Dorez,rrit ne Zgjosh
  Do plum derri Vicidoli
  Nuk do bisha sacma zogjsh

  Reply to this comment
 4. @ Mark uka shpellari i viçitolit @ December 28, 20:02

  Sidomos un cfar buri jam .far qe kam mbir nga shpellat e malesive .kurse tani jam kelysh ne mbrojtje te ujkut te zi sali qe na beri qytetar na beri akademik e doktoraprofesora pa ber ase nje muaj shkoll na pasurovi me leket e popullit qe e lam trok [email protected] dua me shum salin se shqiperin.

  Reply to this comment
 5. sazan December 28, 20:05

  u bene shpellaret qytetar me shkerdhen tremin

  Reply to this comment
 6. Horri i Bulevardit December 28, 20:18

  Tre komentuesit e pare kokrra te malokut, paskan zon venin tek kjo faqe me logon e shpellareve, Kifsha nanen teme, o Tok e Xanme.

  Reply to this comment
  • analiza December 29, 15:41

   Gjuhe e denje per nje horr bulevardi. sa per toke e xanun ka shume pronare ne tirane qe ia jane zene token te ashtuquajturit rilindes. Jemi ne absurditete ku maloku i jugut i veteshpallur qytetar i sulet malokeve te veriut. Qytetaria nuk ka te beje me bindjet politike por disa njerez kete nuk mund ta kuptojne.

   Reply to this comment
 7. korab December 28, 22:12

  sali berisha e lejoji demiokracinnw shqipri i cili ka merita shumm nga populli i shqipris ndersa ky edi rama grweku i e shkatrroj shqiprin tue korruptue secilendit me shum posht edi rama me partin socialiste

  Reply to this comment
 8. korab December 28, 22:15

  e mora Taulant Balla masi nuk je ne kosov se ty ste klish shku larg me gjith at edi rama grekun se ju te gjith te partis socialiste jeni serb se gjakun e serbit e kini te gjith socialistet e shqipris posht partija socialialiste e EDWIN GREKUT KSIMINELIT TE SHQIPTARVE

  Reply to this comment
 9. zysha December 28, 22:37

  Korab,te keshilloj te besh kurs , per te shkruar pa gabime gjuhen ametare. Te uroj suksese !!

  Reply to this comment
 10. MARKO December 28, 23:54

  Te gjithe emrat jan rrota k….

  Reply to this comment
 11. Mark uk December 29, 10:06

  marka uka shpellari: Ju lumt se kush nuk don te jatin nuk don as shqiperin.

  Reply to this comment
 12. Mark uk December 29, 10:12

  Hori i bulevardit: Se je i till dihet po jo i bulevardit po i kenetave te myzeqes.Ku je laluc tu hapen syte.Osman Gazepi ka ditur tu tregoj se kush jeni.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim