“Ballo Presidenciale”, Rama, Meta e Nishani në një tavolinë me Donald Lu

December 18, 2015 21:49

“Ballo Presidenciale”, Rama, Meta e Nishani në një tavolinë me Donald Lu

Në “Ballon Presidenciale” të mbajtur këtë të premte në tavolinën kryesore ra në sy prezenca e Presidentit në krah të kryeministrit Edi Rama dhe kreut të Kuvendit, Ilir Meta.

Në këtë tavolinë ishte edhe ai që ka trazuar jo pak politikën ditët e fundit me deklaratat e forta, ambasadori i SHBA, Donlad Lu.

December 18, 2015 21:49
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?