Bamir Topi bëhet gjysh për herë të parë

February 18, 2016 19:03

Bamir Topi bëhet gjysh për herë të parë

Ish-presidenti Bamir Topi është bërë gjysh për herë të parë.

Një ditë më parë, vajza e tij Nada solli në jetë një djalë.

Ai ka përjetuar emocione të paharrueshme pas ardhjes në jetë të nipit.

Nada dhe bashkëshorti i saj Gurten Papuli janë martuar në korrik të vitit 2014, ndërsa tani po gëzojnë një tjetër moment, të qenurit prindër.

10

February 18, 2016 19:03
Komento

2 Komente

 1. enter"" February 18, 20:18

  per here te pare?????????

  eshte e nevojeshme te shkruash “per here te pare”???????????
  puuuuuuuuuuuuuuuuuu sa idiota ka gazetaria shqiptare

  Reply to this comment
 2. MH February 18, 23:22

  O,Gjyshi!
  Te rroje nipi ne jete i lumtur me dite e nete te bukra e te gezueshme mbi 100 vjec.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*